Góry Fogarskie, Drakula i lokalne specjały

Rumunia wciąż nie kojarzy się z ekskluzywnością i dostatkiem, ale ten kraj to jedno z najpiękniejszych i najbardziej nieodkrytych państw Europy. Grupą sportowych aut byliśmy tam już w 2013 roku i uczestnicy z pewnością świetnie wspominają doświadczenia sprzed kilku lat. Musicie nam zaufać, że Rumunia rozwija się w niesamowitym tempie, ale to nie nowoczesność najbardziej zachwyca, a okoliczności przyrody i natura. Niebywałe szlaki gór Fogarskich, wspaniałe stare zabudowania, liczne zamki (te Drakuli również!), znakomita gościnność i lokalne wino to coś, co zatrzymuje w Rumunii na dłużej.

Już 3 sierpnia wyruszymy w 10-dniową podróż, podczas której nie zabraknie aspektów kulinarnych, motoryzacyjnych (tak, tak – również w Rumunii uczestnikom pokażemy wspaniałe kolekcje egzotycznych samochodów!), będzie czas na odwiedzenie ciekawej winiarni, nocleg w samym centrum pięknego Bukaresztu oraz relaks nad Morzem Czarnym, ale to tylko część atrakcji. Miłośnicy prędkości, zakrętów oraz widoków również znajdą coś dla siebie, wszak Szosa Transfogarska oraz nieco mniej odkryta a równie spektakularna Transalpina to punkty, w których trzeba się pojawić! A czy wiedzieliście, że Rumunia to kraj, w którym znajduje się najstarsza kopalnia soli w Europie? To również będziecie mieli okazję zobaczyć już w sierpniu.

Zapraszamy do zapoznania się z przybliżonym harmonogramem wydarzenia oraz warunkami partycypacji poniżej. W przypadku pytań, jesteśmy do dyspozycji pod adresem kontakt@carscoffee.pl . Zgłaszać można się poprzez formularz obok, jak również poprzez oficjalną, międzynarodową platformę www.cars.coffee/poland

Formularz zgłoszeniowy

CARS & COFFEE RUMUNIA 2018

DATA WYDARZENIA: 3-12.08.2018

 

GWARANCJA ZE STRONY ORGANIZATORA:
~ organizacja harmonogramu wraz z trasą, malowniczymi drogami i przełęczami oraz atrakcjami po drodze każdego dnia, opisanymi w przejrzystym roadbooku
~ 9 noclegów w komfortowych hotelach wraz ze śniadaniami
~ 6 wspólnych kolacji
~ wejścia do wszelkich atrakcji
~ strzeżone parkingi dla samochodów
~ dyskretny branding samochodów
~ ubezpieczenie każdego z uczestników wyjazdu
~ szczegółowa fotorelacja z każdego dnia ekspedycji do indywidualnego wykorzystania
~ krótkofalówki na czas wyjazdu na pokładzie każdego z aut

Po stronie uczestnika pozostają koszty paliwa, opłat drogowych oraz kwestie nieujęte w powyższym harmonogramie wyjazdu, który liczył będzie około 3000 km.

KOSZT UCZESTNICTWA:
1900 Euro za jednoosobową załogę
2500 Euro za dwuosobową załogę
 1000 Euro za każdą dodatkową osobę